Stolárstvo BAOBIA je už 23 rokov majstrom svojho remesla. Ak ste sa rozhodli zveľadiť svoje bývanie pekným kúskom nábytku alebo riešite úplne novú kuchynskú linku, či obývaciu stenu, u nás ste na správnej adrese. Kvalita a krása prevedenia za férovú cenu – to je stolárstvo BAOBIA.

Z našej ponuky:

  • kuchynské linky na mieru
  • obývacie steny
  • vstavané skrine
  • kancelársky nábytok
  • stoly a stoličky
  • postele
  • drevené schodiská
  • nábytok z masívu

Vstavané skrine na mieru Stolárstvo BAOBIA

Krása, kvalita a dizajn vstavaných skríň na mieru od stolárstva BAOBIA

Najkvalitnejšie vstavané skrine na mieru od stolárstva BAOBIA

Vstavaná skriňa má byť na mieru, priestor a praktickosť šikovná

Je to o priestore, pretože keď máte kam umiestniť vstavanú skriňu, všetko ostatné je možné. Či tam budete chcieť mať celý šatník alebo zoradené topánky od najmenšieho člena rodiny, po najväčšieho, či tam odstavíte bicykel (aj to sme už zažili) alebo skladujete vankúše a na zimu ťažké periny, to je na Vás. Niekedy pár centimetrov naviac v skrini ušetrí kopec miesta v dome. S priestorom sa treba vždy pohrať a vstavané skrine vedia vyzerať krásne nenápadne vsadené do steny či pod schodiskom. A vieme vyrobiť aj také s tajnými dvierkami, ak by mal niekto záujem:)

Vstavaná skriňa na mieru praktická a kvalitná
Vstavaná skriňa biela šatníková moderná stolárstvo

Praktickosť vstavanej skrine v tom najlepšom prevedení

Na kvalite záleží a vždy záležať bude. Nerobíme kompromisy, vždy robíme najlepšie ako sa dá a spokojnosť našich klientov nám dáva za pravdu. Nerobíme rozdiely, či k nám klient príde s malým alebo obrovským projektom. Vždy mu vyjdeme maximálne v ústrety, aby odchádzal so spokojným pocitom a radosťou z očakávaného. A taká vstavaná skriňa vie urobiť radosť naozaj každému. Kto sa ako malý neskrýval ani raz do skrine, či tam neukrýval svoje tajné správy a listy v mladosti. Každý kus nábytku, čo vzíde z rúk dielne šikovných majstrov stolárstva BAOBIA, je precízne prepracovaný a kvalitne vyhotovený tak, aby Vám slúžil dlhé roky.

Vstavaná skriňa môže mať tisíce rôznych dizajnov a spôsobov využitia

Na detailoch záleží, ale všetky musia spolu dokonale hrať. Či Vás lákajú vysoké skrine na celú stenu, šatníkové skrine s množstvom priestoru a otáčavým vešiakom alebo pevné masívne skrine, ktoré pôsobia mohutne a sú dominantou domácnosti. Stolárstvo BAOBIA pracuje výhradne s kvalitnými materiálmi a postupmi, ktoré zodpovedajú najvyššej kvalite a štandardom. S nami bude Vaša vstavaná skriňa nielen originálna, ale bude zodpovedať aj Vašej predstave a požiadavkám pre jej využitie. A my sa z nej budeme tešiť spoločne s Vami. Poctivá práca a láska k remeslu sú nám vlastné. Sme stolárstvo BAOBIA.

Preto sa rozhodnite pre nás. Kontaktujte náš ešte dnes a dohodnite si obhliadku a vytvorenie cenovej ponuky na mieru.

Vstavané skrine od nás

Aká je cena za vstavanú skriňu?

Cena vstavanej skrine sa stanoví na základe konkrétnych nameraných parametrov, zvoleného typu dreva, ktoré použijeme na jej výrobu a ďalších detailov, ktoré sú súčasťou cenovej ponuky. Vieme Vám zaručiť, že naša cena je férová a vstavané skrine od nás sú tej najvyššej kvality a moderného dizajnu. 

Môžem si so sebou priniesť aj vlastný návrh vstavanej skrine?

Samozrejme, môžete. Ak máte konkrétnu predstavu, sem s ňou. Radi s Vami preberieme Vaše nápady a požiadavky, aby ste boli s výsledkom maximálne spokojný. Pretože potom sme spokojní aj my.

V ktorých mestách je možné si objednať vstavanú skriňu od stolárstva BAOBIA?

Výrobu vstavaných skríň, ale i všetkých ostatných produktov a služieb s nimi spojených, realizujeme pre mestá Trnava, Nitra, Galanta, Hlohovec, Šaľa, Sereď a ich široké okolie. Dostupnosť našich služieb do väčších vzdialeností v rámci Slovenska je len otázkou dohody stolárstva BAOBIA a našich klientov.