Stolárstvo BAOBIA je už 23 rokov majstrom svojho remesla. Ak ste sa rozhodli zveľadiť svoje bývanie pekným kúskom nábytku alebo riešite úplne novú kuchynskú linku, či obývaciu stenu, u nás ste na správnej adrese. Kvalita a krása prevedenia za férovú cenu – to je stolárstvo BAOBIA.

Z našej ponuky:

  • kuchynské linky na mieru
  • obývacie steny
  • vstavané skrine
  • kancelársky nábytok
  • stoly a stoličky
  • postele
  • drevené schodiská
  • nábytok z masívu

Nábytok z masívu jedinečné a ušľachtilé kúsky

Krása, kvalita a dizajn prevedenia nábytku z masívu od majstrov svojho remesla

Nábytok z masívu od stolára

Jedinečnosť nábytku z masívu spočíva v jeho pevnosti a čare dreva

Naša vášeň pre remeslo sa odráža v každom kúsku vytvorenom z masívneho dreva. Tá skutočná kvalita a trvanlivosť na celý život prinesie aj do Vášho domova kúsok prírody. Každý detail prepracovaný do dokonalosti spríjemní na pohľad i pocitovo každú chvíľku strávenú doma. Ak máte záujem o Váš vlastný kúsok nábytku z masívu, obráťte sa na nás. S radosťou a profesionalitou s Vami preberieme Vaše predstavy a sny. Náš dom, náš hrad…tak sa to hovorí. Sme presvedčení, že s výsledkom nášho majstra stolára budete spokojní.

Nábytok z masívu tmavé drevo stolárstvo
Nábytok z masívu od stolárstva BAOBIA najlepšia cena

Nábytok z masívu – vyberaný okom profesionála

Nie každý typ dreva je vhodný na výrobu toho najkvalitnejšieho nábytku. A nie každý kus toho skutočne vhodného typu dreva bude zvolený vyberavým okom majstra stolára. Len rokmi praxe a tvrdou prácou, trpezlivosťou a vytrvalosťou dokáže stolár vyrobiť kúsok budúcnosti do Vášho domova. Ručne maľované, voskované a ako krásny kus odchádza do domu svojho nového majiteľa. Vytvárať kúsky z masívu je radosťou aj pre samotného stolára. Predsa len, nie je drevo ako drevo. A pre našich zákazníkov chceme jednoznačne len to najlepšie. 

Tie najkrajšie kúsky od stolárstva BAOBIA

Nielen nábytok môže byť vyrobený z masívu. Môžete sa rozhodnúť aj pre dvere, okná, schodiská či obloženia. Každý kúsok navrhneme na mieru, vyrobíme s nám vlastnou zručnosťou a namontujeme priamo u Vás doma. Rozhodnite sa pre produkty, ktoré prežijú generácie. Staňte sa majiteľom jedinečného, dizajnového, moderného a nadčasového kúska nábytku. Nech sa vôňa dreva rozplýva vzduchom aj u Vás doma

Kontaktujte náš ešte dnes a dohodnite si obhliadku a vytvorenie cenovej ponuky na mieru.

Aká je cena za nábytok z masívu?

Cena za nábytok z masívu sa stanoví na základe konkrétneho typu dreva, rozmerov produktu, a podľa ďalších detailov, ktoré sú súčasťou cenovej ponuky. Vieme Vám zaručiť, že naša cena je férová a nábytok z masívu od nás je tej najvyššej kvality. 

Môžem si so sebou priniesť aj vlastný návrh či nákres konkrétneho kusu nábytku z masívu?

Ak predstavu o tom, čo chcete, obráťte sa na nás s konkrétnou požiadavkou. Radi s našimi zákazníkmi preberieme každý nápad, aby boli s výsledkom maximálne spokojní. Pretože potom sme spokojní aj my.

V ktorých mestách je možné si objednať nábytok z masívu od stolárstva BAOBIA?

Nábytok z masívu, ako i všetky ostatné produkty a služby z našej ponuky, vrátane montáže u Vás doma, realizujeme pre mestá Trnava, Nitra, Galanta, Hlohovec, Šaľa, Sereď a ich široké okolie. Dostupnosť našich služieb do väčších vzdialeností v rámci Slovenska je len otázkou dohody stolárstva BAOBIA a našich klientov.