Stolárstvo BAOBIA je už 23 rokov majstrom svojho remesla. Ak ste sa rozhodli zveľadiť svoje bývanie pekným kúskom nábytku alebo riešite úplne novú kuchynskú linku, či obývaciu stenu, u nás ste na správnej adrese. Kvalita a krása prevedenia za férovú cenu – to je stolárstvo BAOBIA.

Z našej ponuky:

  • kuchynské linky na mieru
  • obývacie steny
  • vstavané skrine
  • kancelársky nábytok
  • stoly a stoličky
  • postele
  • drevené schodiská
  • nábytok z masívu

Obývacie steny na mieru Stolárstvo BAOBIA

Krása, kvalita a dizajn obývacích stien na mieru od stolárstva BAOBIA 

Obývacie steny na mieru od stolárstva BAOBIA krása a dizajn

Obývacia stena Vás reprezentuje pri spoločenských udalostiach

Keď Vám príde domov návšteva, neuvediete ju do spálne (i keď kvalitná posteľ je skvelá vec:), neusadíte ju v kuchyni, tam býva i miesta pomenej, ale privediete ju priamo do obývačky. To je miesto pohody, relaxu, zábavy aj dlhých filmových večerov. V obývačke trávime najviac času, dokonca v nej najčastejšie utierame prach:) Býva to tá moderná a spoločenská miestnosť, ktorá si zaslúži dizajnovo krásnu, a zároveň praktickú obývaciu stenu, v ktorej si umiestnite všetko, čo Vás vystihuje. Od rodinných fotografií, cez prvotriednu televíznu techniku, až po rastlinky a dekoratívne predmety.

Obývačková stena na mieru nábytok
Obývacie steny na mieru knižnica stolár

Krásna a praktická obývacia stena, na ktorú sa pozerať je radosť

Nie, netvrdíme, že len obývacia stena robí obývačku. Ale od nej sa rozhodne odvíja celý priestor, jeho rozloženie, farebnosť, praktické využitie. Niekto potrebuje využiť priestor na maximum a musí sa zmestiť do 10m2, niekto sa môže doslova s priestorom vyhrať. Všetky varianty sú výborne riešiteľné s nápadmi od stolárstva BAOBIA. Stačí mať naozaj dobrého majstra stolára, ktorý sa rozumie svojmu remeslu a má všetky triky v malíčku, no zároveň berie v prvom rade ohľad na Vaše potreby a očakávania. 

Obývacia stena môže mať tisíce rôznych dizajnov a použitých materiálov

Na detailoch záleží, ale všetky musia spolu dokonale hrať. Či Vás lákajú vysoké skrinky a závesné mechanizmy alebo pevný masívny TV stolík s praktickými priehradkami a zásuvkami, obráťte sa na nás. Obývacie steny sú naším hobby. Stolárstvo BAOBIA pracuje výhradne s kvalitnými materiálmi a postupmi, ktoré zodpovedajú najvyššej kvalite a štandardom. S nami bude Vaša obývacia stena nielen originálna, ale i investíciou do budúcnosti. A my sa budeme tešiť spoločne s Vami. Poctivá práca a láska k remeslu sú nám vlastné. Sme stolárstvo BAOBIA.

Preto sa rozhodnite pre nás. Kontaktujte náš ešte dnes a dohodnite si obhliadku a vytvorenie cenovej ponuky na mieru.

Nábytok do obývačky od nás

Aká je cena za obývaciu stenu?

Cena pre obývaciu stenu sa stanoví na základe konkrétnych nameraných parametrov, zvoleného typu dreva, ktoré použijeme na jej výrobu a ďalších detailov, ktoré sú súčasťou cenovej ponuky. Vieme Vám zaručiť, že naša cena je férová a naše obývacie steny sú tej najvyššej kvality a moderného dizajnu. 

Môžem si priniesť svoj vlastný návrh obývacej steny?

Samozrejme, môžete. Vždy s našimi klientami prechádzame ich predstavy a želanie. Spoločne si prekonzultujeme všetky nápady a prenesieme ich do reality a tej najkrajšej obývacej steny. Všetko je o komunikácii a vzájomnej dohode. 

V ktorých mestách vyrábate a skladáte obývacie steny?

Výrobu obývacích stien, ich dovoz a zloženie realizujeme pre mestá Trnava, Nitra, Galanta, Hlohovec, Šaľa, Sereď a ich široké okolie. Dostupnosť našich služieb do väčších vzdialeností v rámci Slovenska je len otázkou dohody stolárstva BAOBIA a našich klientov.