Stolárstvo BAOBIA je už 23 rokov majstrom svojho remesla. Ak ste sa rozhodli zveľadiť svoje bývanie pekným kúskom nábytku alebo riešite úplne novú kuchynskú linku, či obývaciu stenu, u nás ste na správnej adrese. Kvalita a krása prevedenia za férovú cenu – to je stolárstvo BAOBIA.

Z našej ponuky:

  • kuchynské linky na mieru
  • obývacie steny
  • vstavané skrine
  • kancelársky nábytok
  • stoly a stoličky
  • postele
  • drevené schodiská
  • nábytok z masívu

Krásny interiérový nábytok pre Váš domov

Každý kúsok je jedinečný – krása, kvalita a dizajn prevedenia od stolárstva BAOBIA

Interiérový nábytok a drevené doplnky stolárstvo BAOBIA

Interiérový nábytok na mieru a na želanie

Aby ste mali doma nielen pocit pohodlia, ale aj praktickosti a vizuálneho uspokojenia, treba sa niekedy troška pohrať s interiérom. Feng shui poriešime tiež, stačí nám dať vedieť, kde v miestnosti smerom na severo-severo-severo-východ to treba dozariaďovať:) Ale teraz vážne, čo sa interiérového nábytku týka, sme naozaj nielen zruční, ale dokážeme Vám vyjsť v ústrety aj s naozaj originálnymi dizajnovými kúskami. Môžete s nami prebrať komplet pôdorys Vášho nového domu alebo vybrané miestnosti, ktoré ste sa rozhodli inovovať. Jedálenský stôl na mieru a krásne stoličky k nemu alebo posteľ z masívu s elegantným priečelím? Sme majstri stolárskeho remesla, ozvite sa nám ešte dnes.

Interiérový nábytok od stolárstva BAOBIA na mieru
Interiérový nábytok drevené stoly a stoličky

Interiérový nábytok je o kráse a aj o Vašej osobnosti

Nie nadarmo sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. A my dokážeme vyjsť v ústrety každej z nich. Od najmenších členov rodiny po tých najskúsenejších, od industriálneho vzhľadu po tradičný vidiecky. S nami si splníte sen o interiéry, aký ste si vždy želali. Stolárstvo BAOBIA Vám pomôže s konkrétnymi predstavami, ale i s tvorbu úplne prvého nákresu pre tých, ktorí zatiaľ ani len netušia, ako by mal vyzerať interiér v ich štýle. Nebojte sa zavolať nám a poradiť sa s našim majstrom stolárom. Stolárstvo BAOBIA Vám je plne k dispozícii, nech riešite akúkoľvek časť Vášho interiéru.

Ponuka interiérového nábytku od stolárstva BAOBIA

Drevené postele

V posteli by sa mal každý cítiť kráľovsky. Preto z dreva vyrábame krásne kúsky, v ktorých sa Vám bude dobre zaspávať. Každý z nás pozná ten pocit, keď si po náročnom dni konečne ľahne do postele. Potrebujeme sa cítiť pohodlne a zdravo. Pretože zdravý spánok prospieva nielen telu, ale i duši. Nehovoriac o tom, že poriadna manželská posteľ veľa znesie:)

Drevené postele a rošty BAOBIA
Stoly a stoličky drevené BAOBIA

Stoly a stoličky

Fantázii sa medze nekladú. Malé okrúhle, či veľké hranaté, vysoké či nízke, široké či pultíkové úzke. Pre niekoho na raňajky, pre iného aj s vyloženými nohami pod stolom. Sám s nohami na stole nikto nie je rád, aj keď niekedy aj chvíľka maximálnej pohody dobre padne. A pre čisto relaxačné cvičenie a spôsob odvedenia hnevu – vydržia aj prásk do stola:)

Kúpeľňové skrinky

Niektorí ľudia sa pýtajú, ako je možné, že nábytok v kúpeľni tak veľa znesie. Vlhkosť priamu či tú vo vzduchu, rôzne prípravky a šampóny, zubné pasty prskajú všade. Nuž, majster stolár to vie. A kúpeľňové skrinky si prešli za posledné desaťročia naozaj poriadnym vývojom. Veď posúďte sami.

Kúpeľňové skrinky BAOBIA
Drevené dvere a zárubne BAOBIA

Dvere a zárubne

Keď neladia dvere, je to celé zle. A nielen tie interiérové. Aj hlavné vchodové dvere vedia dom skrášliť a dodať mu ten správny vzhľad. Nehovoriac o bezpečnostnom hľadisku a správnom vyhotovení, keďže najmä tie vchodové pracujú počas celého roka vzhľadom na zmeny počasie. A keď už doma máte nejakú tu nevyplnenú dieru na vstupe niekam, vyrobiť pre Vás dvere na mieru bude pre nás potešením.

Kancelársky nábytok

Aj nábytok v kancelárii môže pôsobiť útulne a príjemne. Ak máte chuť vymeniť celý svoj nábytok v kancelárii alebo len jediný kúsok, obráťte sa na nás. Krásne svetlé farby oživia aj malé tmavšie kancelárie. Pre tých náročných, ktorí nevedia čo s priestorom, vytvoríme nábytok na mieru v peknom dizajne a absolútnej funčnosti.

Kancelársky nábytok z dreva BAOBIA
Aká je cena za drevo a za Vašu prácu?

Cena každého kusu nábytku sa stanoví na základe konkrétne nameraných parametrov, zvoleného typu dreva, ktoré použijeme na výrobu, a podľa ďalších detailov, ktoré sú súčasťou cenovej ponuky. Vieme Vám zaručiť, že naša cena je férová a nábytok od nás je tej najvyššej kvality. 

Môžem si so sebou priniesť aj vlastný návrh stola či postele?

Ak máte konkrétnu predstavu, určite si ju radi vypočujeme. Radi s našimi zákazníkmi preberieme každý nápad na dizajnový kúsok interiérového nábytku, aby boli s výsledkom maximálne spokojní. Pretože potom sme spokojní aj my.

V ktorých mestách je možné si objednať interiérový nábytok od stolárstva BAOBIA?

Výrobu interiérového nábytku, vrátane montáže nášho diela u Vás doma, realizujeme pre mestá Trnava, Nitra, Galanta, Hlohovec, Šaľa, Sereď a ich široké okolie. Dostupnosť našich služieb do väčších vzdialeností v rámci Slovenska je len otázkou dohody stolárstva BAOBIA a našich klientov.