Stolárstvo BAOBIA je už 23 rokov majstrom svojho remesla. Ak ste sa rozhodli zveľadiť svoje bývanie pekným kúskom nábytku alebo riešite úplne novú kuchynskú linku, či obývaciu stenu, u nás ste na správnej adrese. Kvalita a krása prevedenia za férovú cenu – to je stolárstvo BAOBIA.

Z našej ponuky:

  • kuchynské linky na mieru
  • obývacie steny
  • vstavané skrine
  • kancelársky nábytok
  • stoly a stoličky
  • postele
  • drevené schodiská
  • nábytok z masívu

Krásne drevené schody pre Váš domov

Krása, kvalita a dizajn prevedenia dreveného schodiska od stolárstva BAOBIA

Drevené schody na mieru od stolárstva BAOBIA

Po schodoch, po zvukoch....poznávam drevené poschodia:)

Presne tak to je, drevené schody sú centrálnym prvkom domu. Vždy vedú do ďalšej úrovne domu a údajne vedú aj do neba:) Sú schodiská, kde sa človeku doslova zakrúti hlava a sú také, kde by ste nad ránom o pol 4 nechceli prichádzať z párty, pretože zvyšok domu by Vás zvukovo zachytil, a nielen pre to staré dobré: „hik, hik“:) Ak plánujete nové drevené schody, rozhodne treba ísť do kvalitného materiálu a zvoliť technicky presné a správne prevedenie. Ostatný nábytok tiež drží istú váhu a pracuje, ale schody pracujú neustále, keďže sú frekventovanejšie užívané ako niektoré časti podláh v dome. 

Drevené schody so zábradlím stolárstvo BAOBIA
Drevené schody od majstra stolára

Drevené schody a drevené zábradlie môžu byť nielen kvalitné, ale i krásne

Záleží na každom z nás, či má schodisko v našom dome mať skutočne pridanú hodnotu a umiestnime ho centrálne v rámci priestoru alebo bude slúžiť len ako bezpečný prechod do ostatných úrovní domu úzkou uličkou. Môžete si zvoliť krásne upravené drevo, atypicky tvarované prvky, rôzne textúry a hrúbky zábradlia, rôzne šírky schodíkov v želanej výške, aj drevené zábradlie s bezpečnostnou bráničkou. Každý kus nábytku, čo vzíde z rúk dielne šikovných majstrov stolárstva BAOBIA, je precízne prepracovaný a kvalitne vyhotovený tak, aby Vám slúžil dlhé roky. A pri drevenom schodisku kompromisy určite nerobte. Pre pocit istoty pod nohami, obráťte sa na stolárstvo BAOBIA.

Drevené schodiská môžu mať tisíce rôznych dizajnov a spôsobov prevedenia

Na detailoch nám záleží, aby všetky krásne spolu hrali. Ak máte vlastnú predstavu o tom, ako by mali Vaše drevené schody vyzerať a kam by mali až viesť, obráťte sa na nás a dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našim majstrom stolárom. Stolárstvo BAOBIA pracuje výhradne s kvalitnými materiálmi a postupmi, ktoré zodpovedajú najvyššej kvalite a štandardom. S nami bude Vaše schodisko nielen originálne, ale aj bezpečné, plne zodpovedajúce Vašej predstave a požiadavkám. Poctivá práca a láska k remeslu sú nám vlastné. Sme stolárstvo BAOBIA.

Kontaktujte náš ešte dnes a dohodnite si obhliadku a vytvorenie cenovej ponuky na mieru.

Drevené schodiská a drevené zábradlie od nás

Aká je cena za drevené schody?

Cena dreveného schodiska sa stanoví na základe konkrétne nameraných parametrov, zvoleného typu dreva, ktoré použijeme na výrobu schodov a zábradlia a podľa ďalších detailov, ktoré sú súčasťou cenovej ponuky. Vieme Vám zaručiť, že naša cena je férová a drevené schodiská od nás sú tej najvyššej kvality.

Môžem si so sebou priniesť aj vlastný návrh dreveného schodiska?

Ak máte konkrétnu predstavu, sem s ňou. Radi s našimi zákazníkmi preberieme každý nápad a požiadavku, aby boli s výsledkom maximálne spokojní. Pretože potom sme spokojní aj my.

V ktorých mestách je možné si objednať drevené schodiská od vás a kto ich zrealizuje?

Výrobu drevených schodísk, ale i všetkých ostatných produktov a služieb s nimi spojených, vrátane montáže dreveného schodiska u Vás doma, realizujeme pre mestá Trnava, Nitra, Galanta, Hlohovec, Šaľa, Sereď a ich široké okolie. Dostupnosť našich služieb do väčších vzdialeností v rámci Slovenska je len otázkou dohody stolárstva BAOBIA a našich klientov.