Stolárstvo BAOBIA je už 23 rokov majstrom svojho remesla. Ak ste sa rozhodli zveľadiť svoje bývanie pekným kúskom nábytku alebo riešite úplne novú kuchynskú linku, či obývaciu stenu, u nás ste na správnej adrese. Kvalita a krása prevedenia za férovú cenu – to je stolárstvo BAOBIA.

Z našej ponuky:

  • kuchynské linky na mieru
  • obývacie steny
  • vstavané skrine
  • kancelársky nábytok
  • stoly a stoličky
  • postele
  • drevené schodiská
  • nábytok z masívu

Kuchynské linky na mieru Stolárstvo BAOBIA

Kuchynské linky na mieru, ktoré sa vám dokonale prispôsobia a snúbia v sebe krásu, kvalitu a výhodnú cenu.

Kuchynské linky stolárstvo BAOBIA moderné a praktické

Dizajn kuchynskej linky nebýva náhoda

Ešte sme sa nestretli so zákazníkom, ktorý by si nevedel odpovedať aspoň na základné otázky o tom, čo vo svojej kuchynskej linke chce mať. Ženy majú svoje predstavy oveľa presnejšie a orientované na farby, štýl, vybavenie kuchyne. Ale muži tiež nezaostávajú. Síce volia častejšie viac industriálny dizajn kuchyne, ocenia naozaj kvalitné spotrebiče a jednoznačne krásnu usmiatu ženu za kuchynskou linkou:) Kontaktujte nás a dajte nám vedieť, čo by Vaša kuchynská linka mala mať, čo by mala spĺňať, ako by mala vyzerať alebo kde ju treba vyskladať. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našim majstrom stolárom. Príjemné vystupovanie a radosť z práce sú našimi hodnotami pre každé zadanie našich klientov.

Kuchynské linky na mieru stolárstvo BAOBIA
Kuchynská linka od stolárstva BAOBIA na mieru

Krásna a praktická kuchynská linka, v ktorej je varenie radosť

Či už ste sa rozhodli postaviť si dom, presťahovať sa do nového, ktorý potrebuje zveľadiť alebo si len urobiť radosť novou kuchynskou linkou, keďže tá stará už doslúžila, zvoľte si stolárstvo BAOBIA. Kuchynské linky sú našou špecialitou. S radosťou s Vami naplánujeme celú realizáciu od prvého nákresu až po montáž vo Vašej kuchyni. Aby Vaša kuchynská linky vyzerala pekne, bola praktická a presne podľa Vašich predstáv, mali by ju vyhotoviť profesionáli s praxou. Len tak Vám nielen urobí radosť, ale bude zároveň slúžiť dlhé desaťročia. 

Kuchynské linky, to sú stovky malých častí a dielov spojených do krásneho výsledku

Moderná aj tradičná kuchyňa, malá i veľká, všetky kuchynské linky by mali spĺňať kvalitatívne aj bezpečnostné parametre. Stolárstvo BAOBIA pracuje výhradne s kvalitnými materiálmi a postupmi, ktoré zodpovedajú najvyššej kvalite a štandardom. S nami bude Vaša kuchynská linka nielen originálna, ale i investíciou do budúcnosti. A my sa budeme tešiť spoločne s Vami. Poctivá práca a láska k remeslu sú nám vlastné. Sme stolárstvo BAOBIA.

Preto sa rozhodnite pre nás. Kontaktujte náš ešte dnes a dohodnite si obhliadku a vytvorenie cenovej ponuky zadarmo.

Kuchynské linky od nás

Aká je cena za kuchynskú linku?

Cenu stanovíme až v momente, keď sme si s klientom dohodli konkrétne parametre pre kuchynskú linku, konkrétny typ dreva, ktoré použijeme na výrobu a ďalšie detaily, ktoré sú súčasťou cenovej ponuky. Vieme Vám zaručiť, že naša cena je férová a naše kuchynské linky sú tej najvyššej kvality.

Môžem si priniesť svoj vlastný návrh dizajnu kuchynskej linky?

Samozrejme, môžete. Vždy radi s našimi klientami prekonzultujeme ich predstavy a nápady, ktoré by si radi splnili. Všetko je o komunikácii a vzájomnej dohode. Niekedy stačí len chcieť a kuchynská linka presne podľa Vašich predstáv bude na svete.

V ktorých mestách vyrábate a montujete kuchynské linky?

Výrobu kuchynských liniek a ich montáž v mestách Trnava, Nitra, Galanta, Hlohovec, Šaľa, Sereď a ich široké okolie. Dostupnosť našich služieb do väčších vzdialeností v rámci Slovenska je len otázkou dohody stolárstva BAOBIA a našich klientov.