Stolárstvo BAOBIA je už 23 rokov majstrom svojho remesla. Ak ste sa rozhodli zveľadiť svoje bývanie pekným kúskom nábytku alebo riešite úplne novú kuchynskú linku, či obývaciu stenu, u nás ste na správnej adrese. Kvalita a krása prevedenia za férovú cenu – to je stolárstvo BAOBIA.

Z našej ponuky:

 • kuchynské linky na mieru
 • obývacie steny
 • vstavané skrine
 • kancelársky nábytok
 • stoly a stoličky
 • postele
 • drevené schodiská
 • nábytok z masívu

Stolárstvo Sereď Tradičný majster stolár BAOBIA

Krása, kvalita a dizajn Vášho domova, nábytok na mieru od majstra stolára. Rokmi a zákazníkmi overené stolárstvo – celá Sereď a okolie.

Stolárstvo BAOBIA - najvyššia kvalita, férová cena a krásny výsledok z dreva

Sme poctivé stolárstvo s 23 ročnou tradíciou. Dbáme na spojenie kvality a krásy stolárskeho remesla s jeho jedinečným prevedením. Pôsobíme v rámci celého sereďského regiónu a plníme sny o krásnom interiéri a dizajne Vašich predstáv. Ak ste sa rozhodli oživiť Váš domov pekným kúskom zo stolárskej dielne, tak sa obráťte sa na nás. Môžete si vybrať zo širokej ponuky nábytkov a vybavenia. 

 • kuchynské linky na mieru
 • obývacie steny na mieru
 • nábytok z masívu
 • vstavané skrine na mieru
 • interiérový nábytok
 • kancelársky nábytok
Stolárstvo Sereď kuchynské linky, vstavané skrine, obývacie steny
Interiérový nábytok najkrajší dizajn z dreva

Interiérový nábytok

Niekto máme lepšiu predstavu o interiérovom dizajne, niekto sa potrebuje poradiť. Ak ste videli niekde na fotke či na internete, alebo u svojich známych konkrétny kúsok nábytku alebo niečo, čo Vás inšpirovalo, ozvite sa nám. My vytvoríme tento kúsok pre Vás.

Nábytok z masívu Nitra, Trnava, Sereď, Šaľa, Hlohovec

Nábytok z masívu

Pre milovníkov toho najkvalitnejšieho dreva. Nábytok z masívu je vecou vkusu a prestíže. Každé prevedenie je unikátne a spôsob opracovania dreva najvyššej kvality je veľmi dôležitý. Tento kúsok bude vždy trendový, moderný a bude na hodnote s vekom naberať.

Drevené schody a drevené zábradlie od stolárstva BAOBIA cena kvalita

Drevené schody

Drevené schody na mieru, točité či mlynárske, na chatu či do domu, do výšky či do zeme, interiérové či exteriérové. Skrátka schodisko má byť pevné, solídne, bezpečné, pohodlné na výstup či zostup a keď vyzerá ešte aj pekne, všetky palce hore.

Vstavaná skriňa na mieru stolárstvo BAOBIA kvalita a dizajn

Vstavané skrine na mieru

Šatníkové skrine, vstavané skrine, úložné skrine, či univerzálne skrine na náradie. S dobre navrhnutou vstavanou skriňou doma ušetríte priestor a stane sa Vaším pomocníkov v organizácii. Praktické a vizuálne krásne riešenia presne na mieru.

Obývacia stena na mieru moderná a kvalitná

Obývacie steny na mieru

Obývacie steny na mieru v tej najvyššej kvalite. Miestnosť oddychu, kde najčastejšie usadnete na gauč a relaxujete. Ste milovníkov TV programov a chcete optimálne miesto pre širokouhlú obrazovku alebo ste milovník zelene, rastlín a kvetín Vášho domova.

Kuchynské linky na mieru od stolára BAOBIA za dobrú cenu

Kuchynské linky na mieru

Pre šikovné gazdinky aj mužov s kuchárskymi zručnosťami. Je jedno, či ste veľký alebo malý odborník v kuchyni, budete sa v nej cítiť skutočne ako doma. Nechajte si vyrobiť kuchynské linky na mieru, podľa Vášho vkusu a predstáv od stolára s dlhoročnou tradíciou a dobrými recenziami.

Podľa čoho stanovujete cenu za výrobu nábytku či jeho montáž?

Cena sa stanovuje podľa dohody s klientom na konkrétnych parametroch jeho zákazky. To sú aj parametre nábytku, konkrétny typ dreva, ktoré použijeme na výrobu a ďalšie detaily, ktoré sú súčasťou cenovej ponuky, vrátane služieb spojených s montážou. 

V akých lokalitách poskytuje stolárstvo Baobia svoje služby?

Komplexné stolárske služby poskytujeme pre klientov z  mesta Sereď a blízkeho okolia.

Stolárstvo Sereď

Tie najlepšie stolárske výrobky a služby v celom okrese Sereď. Vyrobíme a namontujeme pre vás kuchynské linky, obývacie steny, vstavané skrine, nábytok z masívu, široký sortiment interiérového a kancelárskeho nábytku. Zavolajte nám a dohodnite si bezplatne cenovú ponuku s našim majstrom stolárom.