Stolárstvo BAOBIA je už 23 rokov majstrom svojho remesla. Ak ste sa rozhodli zveľadiť svoje bývanie pekným kúskom nábytku alebo riešite úplne novú kuchynskú linku, či obývaciu stenu, u nás ste na správnej adrese. Kvalita a krása prevedenia za férovú cenu – to je stolárstvo BAOBIA.

Z našej ponuky:

 • kuchynské linky na mieru
 • obývacie steny
 • vstavané skrine
 • kancelársky nábytok
 • stoly a stoličky
 • postele
 • drevené schodiská
 • nábytok z masívu

Stolárstvo Hlohovec Tradičný majster stolár BAOBIA

Krása, kvalita a dizajn Vášho domova, nábytok na mieru od majstra stolára. Rokmi a zákazníkmi overené stolárstvo – celý Hlohovec a okolie.

Stolárstvo BAOBIA vyrába tie najkrajšie kúsky nábytku aj pre Váš domov

BAOBIA je poctivé stolárstvo s 23 ročnou tradíciou, ktoré pôsobí v Hlohoveckom regióne a jeho širokom okolí. Sme majstrami svojho remesla, drevo je pre nás poslaním, a preto od malička a s radosťou tvoríme pre Vás tie najkrajšie kúsky do Vášho domova. Ak chcete oživiť svoje bývanie alebo ste sa nasťahovali do nového, obráťte sa na nás. Môžete si vybrať zo širokého portfólia nábytkov a vybavenia. 

 • kuchynské linky na mieru
 • obývacie steny na mieru
 • nábytok z masívu
 • vstavané skrine na mieru
 • interiérový nábytok
 • kancelársky nábytok
Stolárstvo Hlohovec kuchynské linky, vstavané skrine, obývacie steny
Interiérový nábytok najkrajší dizajn z dreva

Interiérový nábytok

Niekto máme lepšiu predstavu o interiérovom dizajne, niekto sa potrebuje poradiť. Ak ste videli niekde na fotke či na internete, alebo u svojich známych konkrétny kúsok nábytku alebo niečo, čo Vás inšpirovalo, ozvite sa nám. My vytvoríme tento kúsok pre Vás.

Nábytok z masívu Nitra, Trnava, Sereď, Šaľa, Hlohovec

Nábytok z masívu

Pre milovníkov toho najkvalitnejšieho dreva. Nábytok z masívu je vecou vkusu a prestíže. Každé prevedenie je unikátne a spôsob opracovania dreva najvyššej kvality je veľmi dôležitý. Tento kúsok bude vždy trendový, moderný a bude na hodnote s vekom naberať.

Drevené schody a drevené zábradlie od stolárstva BAOBIA cena kvalita

Drevené schody

Drevené schody na mieru, točité či mlynárske, na chatu či do domu, do výšky či do zeme, interiérové či exteriérové. Skrátka schodisko má byť pevné, solídne, bezpečné, pohodlné na výstup či zostup a keď vyzerá ešte aj pekne, všetky palce hore.

Vstavaná skriňa na mieru stolárstvo BAOBIA kvalita a dizajn

Vstavané skrine na mieru

Šatníkové skrine, vstavané skrine, úložné skrine, či univerzálne skrine na náradie. S dobre navrhnutou vstavanou skriňou doma ušetríte priestor a stane sa Vaším pomocníkov v organizácii. Praktické a vizuálne krásne riešenia presne na mieru.

Obývacia stena na mieru moderná a kvalitná

Obývacie steny na mieru

Obývacie steny na mieru v tej najvyššej kvalite. Miestnosť oddychu, kde najčastejšie usadnete na gauč a relaxujete. Ste milovníkov TV programov a chcete optimálne miesto pre širokouhlú obrazovku alebo ste milovník zelene, rastlín a kvetín Vášho domova.

Kuchynské linky na mieru od stolára BAOBIA za dobrú cenu

Kuchynské linky na mieru

Pre šikovné gazdinky aj mužov s kuchárskymi zručnosťami. Je jedno, či ste veľký alebo malý odborník v kuchyni, budete sa v nej cítiť skutočne ako doma. Nechajte si vyrobiť kuchynské linky na mieru, podľa Vášho vkusu a predstáv od stolára s dlhoročnou tradíciou a dobrými recenziami.

Podľa čoho sa stanovuje cena za výrobu nábytku či jeho montáž?

Cena sa stanovuje, keď sme s klientom dohodli parametre nábytku, konkrétny typ dreva, ktoré použijeme na výrobu a ďalšie detaily, ktoré sú časťou cenovej ponuky. Naša cena je férová a náš nábytok vysoko kvalitný.

V akých lokalitách poskytuje stolárstvo Baobia svoje služby?

Všetky naše stolárske služby poskytujeme pre klientov z mesta Hlohovec a celého blízkeho okolia.

Stolárstvo Hlohovec

Tie najlepšie stolárske výrobky a služby v celom okrese Hlohovec. Vyrobíme a namontujeme pre vás kuchynské linky, obývacie steny, vstavané skrine, nábytok z masívu, široký sortiment interiérového a kancelárskeho nábytku. Zavolajte nám a dohodnite si bezplatne cenovú ponuku s našim majstrom stolárom.